O MNĚ

Dobrý den, jmenuji se Daniela

   Ráda budu vaší průvodkyní a podporou na cestě vašeho sebepoznávání, růstu, na cestě k moudrosti, řešení problémů a krizí, hledání odpovědí  na otázky vaší duše.......... Ráda budu tím, kdo s vámi může touto cestou jít.

 

Tak a teď trochu povídání o mně

   Narodila jsem se v České republice v úžasné  krajině Česko-Saského Švýcarska, kam se ráda vracím a cítím se stále jako doma. Část svého studijního a pracovního života jsem prožila v Praze. Vsoučasné době je mým domovem Manchester ve Velké Británii.

    Manchester sice není zrovna šálek mého čaje, preferuji spíše silný Earl Grey, ale je to (na místní poměry), co by kamenem dohodil do mystického Walesu či úžasné oblasti jezer Lake District. A hlavně k moři, vůbec nevadí, že se tu moc nevykoupete, je tu docela chladno, ale moře a jeho síla je tu doslova na dosah.

   Většinu svého pracovního života jsem pracovala s lidmi, s cizinci, s uprchlíky, žadateli o azyl, s lidmi z Evropské unie anebo z tzv. třetích zemích. Pracovala jsem také na lince důvěry a vedla konzultace spojené s kariérním poradenstvím. Mé profesní zkušenosti jsou také zásadně obohacené o pohled pedagoga, kdy jsem působila na vyšší odborné škole na severu Čech.

   Velmi mne ovlivnila práce s klienty v rámci linky důvěry a přímá ,,práce,, s lidmi z jiných zemí. Měla jsem možnost nahlédnout do  mnoha zajímavých i smutných osudů, vést rozhovory často spíše podpůrné než jen odborné. Ač se náplň mé práce týkala zákonů a paragrafů, často se schůzky s klienty ubíraly spíše cestou jejich vlastních životních příběhů a otázkami s tím spojenými. Dostala se mi tímto příležitost učit se poznávat a provázet mé klienty nejen spletí paragrafů, ale i spletí jejich osobních příběhů. Jelikož i já žiji v součané době mimo svůj domov, mohu jen přitakat těmto lidem, jejich odvaze a síle a začínám vnímat, jak se mé zkušenosti skládají jako puzzle do pestrobarevného obrazu, jakým lidský život bezpochyby je.

A protože nejen ostatní lidé, ale i můj vlastní život a má duše mi už od dětství kladou otázky..............tak se snažím hledat odpovědi...........studuji, poznávám, potkávám, přemýšlím, sdílím, povídám, naslouchám, vnímám a provázím.......a ráda se s vámi podělím  a budu průvodkyní ve vašem  příběhu. 

 

A teď několik konkrétních faktů o mně

 

-   Základní kurz transakční analýzy TA 101 - Česká Asociace Transakční Analýzy           

-   Sebezkušenostní výcvik SUR ve skupinové psychoterapii hlubinně dynamicky orientované

    (Pražský psychoterapeutický institut)

-   Akreditovaný kurz Telefonické krizové intervence

-   Akreditovaný kurz Internetového poradenství

-   Školení Dítě v krizi

-   Buďte in při integraci! vzdělávací kurz zaměřený na integraci etnických menšin a migrantů

    (Evropská kontakaktní skupina, Praha)

-   Výcvik Rodinné konstelace a pohyby duše (Bhagat, Shangri La Osho meditační centrum)

 

Vaše Daniela Pavitra Jasovská