Setkání nad šálkem dobrého čaje na téma PRÁCE, BYZNYS A JÁ

21.04.2017 21:48

Zvu vás na páteční povídání v Děčíně se šálkem dobrého čaje..........tentokrát o práci, o podnikání, o nás samotných.

 

,,PRÁCE, BYZNYS A JÁ,,

21.4.2017 V DĚČÍNĚ V NÁRODNÍ KAVÁRNĚ A CUKRÁRNĚ OD 18,30 HODIN

ULICE ŘETĚZOVÁ


Jak se mám v práci? Jak se mi podniká? Chci se vydat jinou cestou, ale nevím kudy.......... Nejen rodina a naše vztahy, ale i naše práce je systém. A v našem životě zásadně důležitý. Práci věnujeme svůj čas, energii, nápady......dáváme do ní sebe. 
Vše co se nám v pracovních vztazích „děje“, tvoříme my sami, byť často nevědomě, takže můžeme zažívat pocity nespokojenosti, frustrace, že se nemůžeme pohnout dál, můžeme mít očekávání, které nelze zrovna teď naplnit.
Najít své poslání a uznat svou hodnotu a místo v systému - to může přinést velkou změnu - klid, radost, hojnost a sílu. 
Práce a podnikání přináší plno otázek a témat, které můžete otevřít. Nabízíme vám setkání, sdílení a spolupráci ve skupině s dobrým šálkem čaje a příležitost postavit svůj příběh do systému a uvidět co vás ovlivňuje a jak vy sami ovlivňujete svou současnou situaci.


Naše povídání však nebude jen povídání, ráda bych vám nabídla čas a prostor, kde můžete nejen sdílet ale také otevřít své otázky a pocity a názory.......podívat se na svou situaci z jiné perspektivy. At už se vaše téma týká jakékoli pracovní oblasti. Je úplně jedno zda jste zaměstnancem nebo šéfem, zda práci chcete změnit nebo už podnikáte..........tak jako v rodinných vztazích i v pracovních se stále objevují nové otázky, výzvy a změny, které dokážou naším životem pořádně zahýbat. 

 

Vstupné je symbolické 50 Kč a své místo si rezervujte přes  sms na telefon 731603258 nebo emailem na seminare.daniela@gmail.com

Těší se na Vás Daniela Pavitra Jasovská a Ing. Daniela Ramana Richtrová